Ale ne, nezhypnotizujeme.

Hypnoporod využívá jen některé části hypnoterapie a to autohypnózu a sugesce. Dále se zaměřuje na vizualizace, afirmace, relaxace a hluboký dech. Je to metoda u níž předpokládáme spolupráci. Není to alternativní metoda. Neodmítá zásah lékařů, brání používání předem rozhodnutých, rutinních zbytečných medicínských zásahů, jen kvůli snaze porod urychlit.

Jak říká světoznámý průkopník přirozených porodů Dr. M.Odent : “FYZIOLOGICKÉMU PROCESU NELZE POMOCI. KLÍČEM JE NEBRZDIT JEJ.”

Náš program Vám pomůže vytvořit a upevnit pozitivní očekávání a připravit se na porod rozvíjením důvěry a víry ve své vlastní rodící tělo. Povíme si jak funguje Váš nervový systém, jaké hormony jsou u porodu vítané a jak si je přirozeně a třeba s pomocí partnera v těle rozproudit.

Muži se dozví, jak důležití jsou v těhotenství i při porodu. Dostanou tipy jak Vám být podporou.

Určitě nebude chybět fyziologie porodu, vyšetření v těhotenství, strava, asertivní komunikace se zdravotním personálem, bonding, kojeni
a spoustu dalšího.

Tento kurz má jedinečný koncept, je navržen tak, aby se k Vám dostalo přesně to co potřebujete. Nejvíce se zaměříme na techniky dýchání, relaxace, afirmace a vizualizace, které jsou vytvořeny přesně na míru pro Jemné Zrození hypnoterapeutkou Drahou Sokolovou.

Kurz udržujeme v pozitivním duchu, protože slova jsou nejsilnější drogou lidstva, slovem můžeme ublížit, ale i pomoci. Tak jak myslíme, tak mluvíme, a tak konáme. Pozitivní a podporující slova jsou v těhotenství klíčová.

Především je našim přáním, abyste si kurz užili a naladili se na sebe a vaše miminko a odešli informováni a posíleni ve své nové roli.

Protože na porodu záleží.